Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

ÇFARË NUK U PA/ Berisha mes Bulevardit flet me policët: Mos u shqetësoni asgjë nuk ndodh. Ja si reagojnë ata (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me pjesmarrje të ulët dhe tensione, kjo është panorama e protestës së ditës së djeshme e opozitës në kryeqytet.

Ndërsa te ministra e Brendshme pati përplasje të forta mes tubuesve dhe forcave të policisë, ish kryeministri Berisha më herët u ka bërë atyre një “premtim”. Një video e cila po bën xhiron në rrjet Berisha shfaqet duke komunikuar për një moment me efektivët e policisë.

“Ju bëni vetting, ministri juaj të mos bëjë. E drejtë është kjo? Sigurisht që nuk është e drejtë, deri sa të bëjë vettingun ai ne nuk i ndahemi. Mos u shqetësoni, asgjë nuk do ndodhë. Punë të mbarë!”, u tha Berisha policëve.

Më shumë

spot_img