Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
66 %
1.5kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
21 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Çfarë note i jep rezultatit të zgjedhjeve Petrit Vasili: Nga 1 te 10 nota ime është 2

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i LSI-së Petrit Vasili, i pyetur nga gazetarët në lidhje me notën që i jep zgjedhjeve të 25 qershorit nga KZAZ 35 njësia 5, u përgjigj “Strategjia dhe terrori, përfshirja e bandave, nga 1 te 10 vota ime del 2”.

 

Më tej Vasili u shpreh se LSI do të bëjë një opozitë tejet të fortë dhe falenderoi simpatizantët e LSI.

“Simpatizantet e LSI kanë punuar me përkushtim. Mijëra numërues, vëzhgues të LSI kanë kryer një punë të shkëlqyer. Ndodhen në një trysni të jashtëzakonshme. Kanë treguar një fuqi të jashtëzakonshme.

Strategjita e dhunës dhe bandave kriminale është përhapur nga Rilindja. Këta komisionerë bëjnë sakrtificë duke mbrojtur çdo votë. Krijuan dhe themelin e asaj që do jetë zëri qytetar. Edhe këtu LSI ka një rritje të fuqishme”, u shpreh Vasili duke iu referuar njësisë NR.5, KZAZ 35.

  

Më shumë

spot_img