Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çfarë ndodhi në sallë pasi u fikën kamerat? Beqaj i rrethuar nga rojet, Paloka: Mbrojeni hajdutin. Berisha afrohet te Majko, Rama…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7628ae21a86a103617abff0173270556

Menjëherë sapo Edi Paloka u ngrit duke goditur në trup ministrin Ilir Beqaj, drejtuesja e seancës kërkoi 10 minuta pushim dhe në media nuk u pa se ç’po ndodhte në sallë.

Por, për këtë ka menduar deputeti Eduart Ndocaj, i cili ka publikuar një video nga brenda sallës, kur kamerat ishin të fikura.

Beqaj shihet të qëndrojë në foltore i rrethuar nga truprojet, ndërsa Paloka i drejtohet Eduard Shalsit: “Mbrojeni, mbrojeni. Vazhdoni, mbrojeni hajdutin”.

Ish-kryeminstri Sali Berisha, për të cilin Paloka u nxeh, afrohet dhe komunikon me socialistin Pandeli Majko, ndërsa kryeministri Edi Rama qëndron ulur dhe zhvillon debat me Valentina Leskajn që drejton seancën.

Lexo edhe: Nis me përplasje seanca plenare, Paloka godet Beqajn, shkak Berisha

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Feduart.ndocaj%2Fvideos%2F1619590071668542%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img