Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Çfarë mendojnë politikanët demokratë? Vjen reagimi i parë, Arben Ristani: Nuk kish si ndodhte ndryshe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërkohë që vijon numërimi i kutive të votimit në të gjithë Shqipërinë, në të dhënat paraprake të KQZ-së, Partia Socialiste është në avantazh.

Nga selia e PD-së, akoma nuk ka pasur një reagim për rezultatin e deritanishëm.

Por, ish-sekretari i përgjithshëm i PD-së Arben Ristani ka bërë një postim në rrjetet sociale, që siç duket i referohet procesit zgjedhor të 25 Prillit.

“Nuk kish si ndodhte ndryshe dhe nuk ndodhi nga budallalleku, por nga ligësia”,- shkruan Ristani.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img