Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

“Çfarë lloj s*ksi të pëlqen?” Antonela pa komplekse ngacmon hapur Valonin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas hyrjes në BBV, Valon Shehu nuk e ka problem aspak që të ngacmojë vajzat.

Së fundmi ka qenë Antonela ajo ka ngacmuar Valonin, duke i bërë edhe disa pyetje shumë personale.

Bideda është zhvilluar mes Beniadës, Vlonit dhe Antonelës, ku pyetja ka qenë për këngëtarin sesi i pëlqen seksi.

Biseda mes banorëve:

Beniada: Ilir ça ke që dëgjon kështu. Unë flas me këtë, ti. I thashë Antonelës të vëmë në vështirësi Valonin

Antonela: Ça të pëlqen te Beniada ty?

Beniada: Hë tani ti Antonela me këto gjëra, të lutem shumë. S’do t’i thotë ty ai këto gjëra, e dimë vetë, do flasë me mua jo me ty

Antonela: Çfarë kërkon te një gocë për shembull, çfarë lloj seksi?

Valoni: Ku di unë, varet çfarë gocash. Nuk i kam me plan unë gocat

Antonela: Çfarë lloj seksi pëlqen?

Valoni: Edhe ajo varet

Antonela: Nga se?

Valoni: Po shumë po jap përgjigje, ma shumë se të gjithë

Antonela: Në aspekt seksi ti ke dhënë përgjigje, kur?

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img