Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Çfarë ka në telefonin e avokatit të Emiljano Shullazit, gazetarja tregon detaje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ‘Opinion’ ka  komentuar ekzekutimin e avokatit të Emiljano Shullazit, Ravik Gurrës.  

albsig

Sipas Lalës përpara një viti e gjysmë avokati Gurra i ka shprehur një shqetësim një zyrtari të lartë të policisë.

Lala gjithashtu pohoi se avokati ka dhe një celular, ku sipas saj ka shkruar të gjitha kërcënimet.

‘Avokati para një vitit e gjysmë ka shprehur një shqetësim pranë nj zyrtari të lartë të policisë së Elbasanit, por e ka lënë në kuadrin miqësor. Ata që kanë patur informacion, më kanë thënë se avokati ka dhënë detaje të sakta për ata që e kërcënonin. Ka pretendime që një pjesë të atyre kërcënimeve që konstatonte i ka renditur në një celular që nuk dihet se në duart e kujt është’, tha Lala.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img