Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Çfarë ka ndodhur më parë ka marrë fund’, Celibashi: Në 25 prill do të jenë zgjedhje të mira, i gatshëm të përballoj çdo lloj presioni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0ea63b306f5c1f18963a371fff976426

Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi, i ftuar sot në emisionin “Real Story”, theksoi se zgjedhjet e 25 prillit do të jenë të mira.

Ai tha se e ka pranuar detyrën, për të përballuar çdo sfidë që i del përpara dhe t’i bëjë ballë presioneve që mund të gjenden.

Po ashtu ai nënvizoi se angazhimi i tij dhe i gjithë strukturave të KQZ-së është që të marrë fund një herë e mirë vjedhja e votës.

“Çfarë ka ndodhur më parë ka marrë fund. Mund ta them me siguri të plotë angazhimi është serioz dhe i përgjegjshëm dhe ekziston aftësia profesionale dhe integriteti për ta bërë këtë detyrë në mënyrën më të mirë të mundshme. Unë mendoj se ka një shans që zgjedhjet e 25 prillit të jenë të mira dhe ai që të fitojë të ketë legjitimitetin e kësaj fitoreje”, tregoi kreu i KQZ-së.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img