Çfarë ka mbetur nga protesta e opozitës pas shpërndarjes së turmës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:58 13-05-2017 Çfarë ka mbetur nga protesta e opozitës pas shpërndarjes së turmës

Pak minuta pasi Basha ka mbajtur fjalën nga protesta e PD-së në "çadrën e lirisë" duket se turma po largohet dalë-ngadalë.

Trotuaret po boshatisen dhe ajo çfarë ka mbetur janë vetëm plehrat nëpër rrugë. Kjo gjë shihet në fotot e realizuara nga newsbomb.al.

18470996_1245530165572710_1796069141_n.jpg

18471138_1245530035572723_1484052821_n.jpg

18470807_1245530352239358_493381025_n.jpg

18492396_1245530212239372_1697277582_n.jpg

18492652_1245530205572706_241309535_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010067939758301
array(1) { ["section"]=> string(72) "cfare-ka-mbetur-nga-protesta-e-opozites-pas-shperndarjes-se-turmes-78519" }