Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Çfarë i ka ndodhur Rudina Magjistarit? Moderatorja nuk shfaqet në ekran këtë pasdite

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

89af5d065852dadfdbf5087fa01d19d9

Prej 10 vitesh, moderatorja Rudina Magjistari shfaqet çdo pasdite në Tv Klan.

Ajo është një ndër figurat më të dashura për publikun shqiptar, sidomos për zonjat që zgjedhin ta kalojnë ditën e tyre në shtëpi.

Mirëpo, pasditen e sotme Rudinës i ka ndodhur një e papritur dhe Rudina nuk është shfaqur në ekran me një puntatë të re të emisionit.

Gjatë këtij orari u transmetua puntata e dy javëve më parë, kur Rudina kishte të ftuar në studio Erion Isain dhe Adriatike Lamin.

Nuk dihet ende çfarë i ka ndodhur moderatores, por gjithçka mbetet për t’u parë.

Screenshot_10.jpg

Screenshot_9.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img