Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Çfarë ‘i bëri bashkë’ Klanifornian dhe Portokallinë?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Portokallia dhe Klanifornia, dy spektaklet më të mëdha të humorit në vend, janë bërë bashkë… ose le të themi … në njëfarë mënyre “janë bërë bashkë”…

Me siguri ju ka rënë rasti të shihni një video në Instagram, me protagonistë aktorin e Klanifornias, Eglein Laknori dhe aktorin e Portokallisë, Engjëll Hoxha. Dhe rezultati s’mund të ishte më i bukur se kaq, jo vetëm për sensin e humorit që i karakterizon të dy aktorët, dhe gjithë skeçin nga fillimi në fund, por edhe për qëllimin e videos.

Nëse ende nuk e keni parë, hidhini një sy, sepse mund të dilni më të fituar nga ç’mendoni!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giveaway by Anida (@giftbyanida)


Dhe rikthehemi atje ku e lamë: Çfarë i bëri bashkë dy aktorët e humorit? Pikërisht Gift By Anida – loja shpërblyese më e madhe në vend, që edhe nëse nuk keni marrë pjesë ndonjëherë, me siguri keni dëgjuar të flitet për të.

Loja e fundit ka qenë ajo me këngëtaren Beatrix Ramosaj, ku u dhurua një Audi Q5 dhe çelësat e makinës iu dhuruan fitueses nga vetë Beatrix.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giveaway by Anida (@giftbyanida)

Me 55 mega Giveaway të realizuara me sukses dhe qindra fitues, Gift By Anida vjen me lojën e radhës, për të bërë të lumtur plot 15 njerëz të tjerë. Mes dhuratave të tjera do të jepen edhe njëmbëdhjetë iPhone. Po, do të kemi edhe një fatlum/e që do të fitojë iPhone 14 Pro Max.

Nëse nuk keni marrë ende pjesë, nuk e dimë çfarë po prisni! Detajet i gjeni në postimin e mëposhtëm. Mos humbni kohë sepse edhe pak ka mbetur!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giveaway by Anida (@giftbyanida)

Më shumë
spot_img
spot_img