Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Çfarë i bën bashkë? Ogerta Manastirliu shfaqet me këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partitë politike vijojnë me fushatën elektorale, pasi pak ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 prillit.

Fushatës i janë bashkuar edhe personazhe të njohur duke filluar që nga aktorët, e deri tek këngëtarët.

Mbrëmjen e sotme Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka postuar një foto nga njësia nr 9 ku ajo kandidon dhe krah saj shfaqet këngëtari Elgit Doda.

“Me Elgitin, live nga Njësia 9 në  të Tiranës”, ka shkruar ministrja krahas fotos.

1ae58534 7c09 4dba a1fb b09389de5587

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img