Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çfarë fshihet pas fotos rrëqethëse publikuar paraditen e sotme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

663448bbc2db71c767717cff994339e7

Sot newsbomb.al ka publikuar një foto rrëqethëse, ku një i ri po lypte në rrugë në mes të këtij acari dimëror në Korçë.

Mirëpo qytetarët thonë për newsbomb.al se e vërteta është ndryshe, madje këtë e kanë demonstruar dhe me prova duke sjellë foto të të riut se çfarë bën gjatë ditës.

Qytetarë nga Korça kanë treguar për newsbomb.al se lypsari i shtrirë në dëborë duke kërkuar lekë gjatë paradites, qëndron gjatë pasdites duke çatuar në rrjetet sociale në një qendër interneti.

Po ashtu burime nga Bashkia Korçë kanë bërë me dije se i riu dhe i ati përfitojnë rroga si persona me aftësi të kufizuara.

Në këtë mënyrë fotoja rrëqethëse gjatë paradites, me zbulimin e të vërtetës është shndërruar në një realitet akoma më të hidhur.

Lexo edhe: Një foto rrëqethëse nga Korça në këtë ditë të acartë e me dëborë

 15909156_10208265402253715_895915062_o.jpg15935273_10208265401293691_1018025126_o.jpg

 I riu nga Korça duke çatuar në rrjetet sociale gjatë pasdites 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img