Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

“Çfarë është për ty Flori?”, Janë apo jo të lidhur? Fifi bën lëmsh ndjekësit me përgjigjen e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lidhja e Flori Mumajesit dhe Fifit për të gjithë mbeti si një pazëll i pazgjidhur. U thanë që janë bashkë, por këto thashetheme asnjëherë nuk u konfirmuan as nga Flori as nga vetë Fifi.

Së fundmi ka qenë Fifi ajo e cila e ndezur dhe njëherë “zjarrin”. Gjatë një mini intervistë të bërë me ndjekësit e saj në Instagram ajo është pyetur se “Çfarë është për ty Flori Mumajesi?”, dhe përgjigjen e saj e sigurt që askush nuk e kishte çuar nëpër mend.

“Pika e dobët!”, shkroi ajo duke e etiketuar Florin në postimin e saj.

Epo, kjo përgjigje ka ngritur dhe njëherë dyshime për marrëdhënien e tyre.

173862173 495513934969360 8035450558842233511 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img