Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Çfarë e lidh Ermal Mamaqin me Adelina Tahirin dhe bashkëshortin Serjoza Markov? (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ermal Mamaqi pak minuta më parë zbuloi në Instagram se e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” do të jetë këngëtarja Adelina Tahiri.

 

Adelina që kur është bërë nënë, nuk ka kryer shumë dalje televizive dhe mund të themi që kjo është nga intervistat e para të saj.

Pak minuta më pas Ermali ka postuar një tjetër foto nga një mbrëmje në një restorant ku shfaqet duke darkuar me Adelinën, bashkëshortin e saj Serjoza Markov dhe skenaristin e emisionit.

“Dolëm me Adelina Tahirin  për një darkë me burrat… Së shpejti në Xing me Ermalin”, shkruan Mamaqi në foto.

Kjo intervistë pritet me shumë kuriozitet nga të gjithë shikuesit, pasi ekziston dilema nëse bashkëshorti i Adelinës do të jetë pjesëmarrës në studio apo jo…

Më shumë

spot_img