Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
38 °
Sht
33 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çfarë e bëri Ledina Çelon të përlotet në skenë para publikut (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3f79de8ce865b1ec9ce4cea1ec760843

Ledina Çelo është përlotur në skenë pas hapjes së  “Festivalit të Këngës’ me një hologram të këngëtares së madhe Vaçe Zela.

Situata u bë me të vërtetë shumë emocionuese. Teksa fliste duke falenderuar dhe ndjerë mungesën e divës së muzikës, këngëtarja u përlot përpara publikut.

Lexo edhe: Vaçe Zela rikthehet nëpërmjet hologramit në skenën e Festivalit, e gjithë salla në këmbë e emocionuar (Video)

 lot-k.jpgledina-le-logo.jpgqan-ledina-logo.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img