Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Çfarë duhet të bëni patjetër para festave, 4 paketat që do i dashuroni (Dhuratë për veten ose njeriun e zemrës)

spot_img

Lajme të ngjashëm

2bee053be7e99796445333ef6333a135

Pak ditë na ndajnë nga festat e shumëpritura, Krishtlindjet dhe Viti i Ri.

Por më shumë se zbukurimet e bredhit apo shtëpisë, ne kemi nevojë për një ripërtëritje totale të trupit e mendjes.

E ku, veçse në një SPA, mund ta marrim veten me të mira?

Dhe jo në një SPA dosido por në më të mirën në Tiranë, ‘Velur spa’.

Masazhe, sauna, çajra organikë, maska me ar 24 karat, peeling, pedikyr e bar relaksi… Të gjitha këto janë gjithçfarë na duhet për t’u ndjerë e dukur bukur për festa.

Velur ka sjellë 4 paketa që do i dashuroni, një ide fantastike për dhuratë. Dhuratën mund t’ia bëni vetes tuaj që e meriton më shumë se kushdo tjetër në këtë fundviti të lodhshëm me streset e rutinën e përditshme por edhe njeriut të zemrës që do ju ishte falenderues për një kohë të gjatë.

Më poshtë do mund të njiheni me secilën prej paketave që duhet thënë, kanë një çmim tejet të arsyeshëm krahasuar me çmimet e ‘çmendura’ që gjejmë shpesh nëpër SPA-të e kryeqytetit.

Let it snow

-Caj organik i mirsëardhjes

-Masazh relaksues me vaj argani. 60 minuta

-Pedikyr SPA

-Krehje flokësh/ Maskë fytyre ushqyese

-Spa bar

-Sauna dhe zona relaks

80134550_724995727909365_6086226704362110976_n.jpg

Sweet Santa- 2 orë

-Çaj organik i mirsëardhjes

-Eksfoljimi i lëkurës me mjaltë dhe çokollatë

-Maskë trupi ushqyese me çokollatë fondente

-Masazh relaksues me vaj të ngrohtë çokollatë 50 minuta

-Maskë fytyre me ar 24 karat

-Spa Bar

-Sauna dhe zonë relaks

79943551_457822591559509_4604403845542445056_n.jpg

Holiday Getaway- 1.5 orë

Caj organik i mirsëardhjes

-Peeling trupi në Hammam

-Masazh relaksues me shumë në pllakën e ngrohtë të Hammamit

-Larje e flokëve me ujë petalesh trëndafili-

-Trajtim i trupit me gjalpë organik Velur

-Maskë ushqyese fytyre nga Dr.Grandel

-Spa Bar me shampanjë dhe çokollatë

Sauna dhe zonë relaks

80300235_449095799373266_939751690611982336_n.jpg

 

Velur Joy – 2 orë

– Caji organik i mirësëardhjes

– Peeling trupi në hammam

– masazh relaksues me vaj pishe

– trajtim i plotë i fytyrës me pastrim të thellë nga Sothyes

– spa bar

–  sauna dhe zonë relaks

81289087_1382263968603376_4366644282921058304_n.jpg

Më shumë

spot_img