Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Çfarë do të bëje nëse do të puthte Graniti? Ja si përgjigjet Fifi Brenda shtëpisë “Big Brother Vip”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Big Brother Vip” është kthyer në “show-in” më të ndjekur në ekranet shqiptare. Banorët vazhdimisht bëjnë rrëfime ose deklarata të pathëna më parë në lidhje me jetën e tyre.

Donaldi ka biseduar me Fifin hapur për raportin e saj me Granitin. Ai i ka treguar asaj një bisedë që ka bërë me Granitin në lidhje Fifin. Donaldi pranoi se e ka nxitur Granitin për ta çuar një hap më tej raportin me Fifin.

Unë e pyeta a të sheh si të dashur dhe ai më tha që po. Atëherë i kërkova të bëj një hap drejt teje, se duket që ka ndjenjë dhe ja analizova edhe nga ana jote, frikën që ke se mbase ai kur të dilni do bredhë lule më lule”, u shpreh Donaldi, ndërsa Fifi e aprovoi duke i treguar se nuk do të nxitohet edhe pse do që ta njohë, për më tepër sipas saj, hapin e parë e ka hedhur vetë ajo.

Kur Donaldi e pyeti se çdo bënte nëse Graniti do e puthte, Fifi tha: “Do e puthja”. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img