Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
39 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Çfarë bën Fiori Dardha në studion e emisionit “BOOM” kur nuk është në transmetim (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5395966deb51f1644c39ddf8741b4613

Fiori Dardha ka publikuar një video gjatë periudhës kur kamerat kanë qenë hapur por emisioni “BOOM” nuk ka qenë në transmetim.

Moderatorja e emisionit investigativ ja ka marrë këngës duke kërcyer dhe duket shumë e lumtur.

“Kur kamerat janë hapur, por nuk je në transmetim.  Pak para fillimit të emisionit!  Unq nuk di as të këndoj e as të kërcej, ama guxoj!”,-shkruan Fiori teksa ka publikuar videon.

Më shumë

spot_img
spot_img