Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çështjet e bujshme që hetoi prokurori Ardian Braho, u përfol në videon e ‘’Stop’’-it për rryshfet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

11b17ebc9d75613e67536a703c07a373

Ardian Braho, i cili u denoncua nga emisioni ‘’Stop’’ në TV Klan se i ka marrë 18 mijë euro një qytetari nëpërmjet oficerit Fatos Lushi për zhbllokimin e pasurisë së qytetarit, ka hetuar një sërë çështjesh të bujshme.

Braho, shkodran, i pozicionuar si prokuror në Tiranë mes çështjeve të hetuara numëron: Haki Çakon dhe përgjimet,  sheshin ‘’Skënderbej’’ dhe vjedhjet në Bankën e Shqipërisë.

ardianbrahofatoslushi.jpg

Fatos Lushi dhe Ardian Braho

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img