Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Çështja e Teatrit, paralajmëron PD: Së shpejti, fakte të errëta që lidhin Ramën, Veliajn dhe kompaninë e kullave me botën e krimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në ditët në vijim, Partia Demokratike do të publikojë fakte të tjera të rënda të kësaj afere korruptive dhe kriminale, që lidh Edi Ramën, Erion Veliajn dhe kompaninë Fusha më botën e krimit dhe drogës”, u shpreh Vokshi gjatë deklaratës së saj,.

 

Më shumë
spot_img
spot_img