Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

“Çështja do pushohet”, Artan Hoxha për “Gërdecin”: Duhet të hapet nga e para dhe të bëhen të gjitha lidhjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Artan Hoxha shprehet pesimist për rihapjen e dosjes së Gërdecit për të rigjykuar ish-ministrin Fatmir Mediu.

Hoxha thotë se kjo çështje do të pushohet sërish, ndërsa sipas tij, që të gjenden përgjegjësit e vërtetë dosja duhet të hapet nga e para.

“Bëj xhiro në Tiranë dhe e shikon kush i ka marrë lekët e “Gërdecit”. Çështja do të pushohet. “Gërdeci” duhet të hapet nga e para dhe të bëhen të gjitha lidhjet, jo duke kapur një fije aty, një fije këtu”, tha Hoxha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img