Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Çështja “Babale”, shyhet sërish seanca për Ervin Salianjin (Arsyeja)

Lajme të ngjashëm

Është shtyrë për herë të tetë seanca gjyqësore deputetin e Partisë Demokrtaike, Ervin Salianji për çështjen “Babale”.

Bëhet me dije se seanca është shtyrë për shkak se një nga anëtaret e trupit gjykues nuk ka qenë i pranishëm për arsye objektive.

Për këtë arsye seanca që do të mbahej sot në orën 13: 30 nuk do të zhvillohet, ndërsa ende nuk dihet se kur do të zhvillohet seanca e radhës.

Njoftimi:

Ne vijim te komunikimeve mbi veprimtarine e Gjykates se Apelit Tirane, ju njoftojme se:

Sot me date 30.01.2023 ora 13:30, eshte planifikuar seanca gjyqesore e ceshtjes penale ndaj te pandehurve Ervin Salianji, etj.

Ju komunikojme se dhe sot per arsye objektive nje nga anetaret e trupit gjykues nuk do te jete i pranishem.

Ne kushtet e mesiperme, seanca gjyqesore nuk do te mund te zhvillohet.

Dita dhe ora e seances se ardhshme do te komunikohet sapo te caktohet.

Mbetet ne vleresimin Tuaj, pjesemarrja ne kete seance.

Më shumë