Çelsi dhe PSG marrin fitoret e para, dëmtohet Neymar

Publikuar tek: sport, më 21:41 28-10-2020 Çelsi dhe PSG marrin fitoret e para, dëmtohet Neymar Neymar i dëmtuar

PSG-ja dhe Çelsi fituan dy takimet e sotme në Champions League. Nën-kampionët e Europës mposhtën 0-2 Bashakshehirin me dopietën e Moise Kinit.

Parizienët u detyruan të luanin në pjesën më të madhe të lojës pa Nejmarin, i cili la fushën i dëmtuar në minutën e 26-të. Francezët janë të frikësuar nga dëmtimi i rëndë i brazilianit.

Nga ana tjetër, Çelsi fitoi me 4 gola ndaj rusëve të Krasnodarit, ku 3 golat e fundit erdhën në 14 minutat e fundit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shembulli Rashford, peticion për të zhdukur urinë në Mbretërinë e Bashkuar
VAR-i, kartoni i kuq dhe Barcelona 'SHKËRMOQIN' Juventusin, United pa frena, fiton edhe Dortmund (REZULTATET E PLOTA) »
Article Logic
Execution time: 0.012609004974365
array(1) { ["section"]=> string(58) "celsi-dhe-psg-marrin-fitoret-e-para-demtohet-neymar-225562" }