Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
66 %
1.5kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
21 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Çelo Hoxha zgjidhet në krye të Institutit për Krime të Komunizmit, zëvendëson Agron Tufën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bordi i Institutit të Studimeve të Krimeve të Komunizmit (ISKK), ka zgjedhur ditën e sotme kreun e ri të saj.

 

Me shumicën e votave të bordit, Çelo Hoxha është zgjedhur kreu i ri i ISKK-së duke zëvendësuar Agron Tufën.

Me raportin 4 anëtarë të bordit pro dhe 3 të tjerë kundër, Çelo Hoxha u zgjodh si kreu i ISKK-së.

Mësohet se votimi për zgjedhjen e kreut të ISKK-së ka qenë i fshehtë.

Më shumë

spot_img