Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çelja e aerodromit të Gjirokastrës, Rama publikon videon: Një hapësirë më shumë për turizmin e zonës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një video nga çelja e aerodromit të Gjirokastrës.

Rama poston videon nga spektakli në qiellin e Gjirokastrës, teksa shihet se të shumtë kanë qenë qytetarët që kanë provuar ndjesinë e fluturimit.

E teksa poston videon me këto pamje, kreu i qeverisë, u uron një ditë të mbarë të gjithëve.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me eksperiencën e çeljes së aerodromit të Gjirokastrës, një hapësirë më shumë për turizmin e zonës, ju uroj një të dielë të mbarë🙏”, shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img