Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Celibashi thirrje të rinjve: Angazhohuni në proceset demokratike, merrni pjesë në zgjedhjet e 25 prillit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, u ka bërë thirrje të rinjve që të marrin pjesë në zgjdhjet e 25 prillit.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Celibashi inkurajon të rinjtë që të angazhohen dhe të marrin pjesë në zgjedhjet e 25 prillit duke vendosur kështu për të ardhmen e tyre.

“Inkurajoj të rinjtë shqiptarë që të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në 🗳️ e datës #25prill2021. 𝐙𝐠𝐣𝐢𝐝𝐡, 𝐕𝐨𝐭𝐨, 𝐕𝐄𝐍𝐃𝐎𝐒” shkruan ai në postimin e tij.

Më shumë
spot_img
spot_img