Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Celibashi njofton: Numërimi i votave për deputetët drejt fundit. Të gjithë duhet të vazhdojnë nga puna

spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi njofton se procesi i numërimit të votave për kandidatët është drejt fundit.

Përmes një shënimi në “Facebook” kreu i KQZ thotë se ka mbetur vetëm Tirana, Durrësi dhe Elbasani.

Ai i bën thirrje të gjithë komisionerëve dhe numëruesve që të vijojnë nga puna deri në QV-në e fundit dhe të mos vonojnë hedhjen e të dhënave në sistemin e KQZ-së.  

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img