Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Celibashi “eleminon” kandidatët e Bashës, KQZ “riformaton” dhe miraton listën e Partisë Demokratike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ddf449ecc6a5119371caeab18984bc8a

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img