Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Celibashi bën njoftimin e rëndësishëm: Printohen fletët e votimit për 6 qarqe të vendit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka njoftuar se kompania sllovene Cetis ka përfunduar printimin dhe paketimin e fletëve të votimit për 6 qarqe të vendit tonë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Celibashi lajmëron se fletët e votimit për qarqet Vlorë, Korçë, Berat, Gjirokastër, Elbasan dhe Fier do të vijnë gjatë ditës së sotme.

Tashmë priten fletët e votimit edhe 6 qarqe të tjera.

“Ka përfunduar printimi dhe paketimi i fletëve të votimit për qarqet Vlorë, Korçë, Berat, Gjirokastër, Elbasan & Fier dhe mbërrijnë në Shqipëri brenda ditës së sotme. Fletët e Votimit po printohen nga kompania sllovene Cetis”,- shkruan Celibashi

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img