Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Celebroi çiftin, por nuk do e besoni sa i kushtoi Lorit veshja në dasmën e Sarës dhe Ledionit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Artikulli paraprakKoha Jone
Artikulli tjetërFoto e ditës
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img