Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Cekja tregon momentin më të sikletshëm në filmin e fundit: Më tërhiqte me shalët e gjata dhe koka ime ikte si lavjerrës te b*tha e saj (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur Sejfulla Myftari (Cekja), i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ka folur për xhirimet e filmit të fundit “Shkëmbimi”, në të cilin merr pjesë edhe aktori i madh Bujar Asqeriu.

Aktori ka rrëfyer edhe për momentin më të sikletshëm gjatë xhirimeve, duke treguar se i është dashur që ta vendosë kokën në prapanicën e një femre, ndërsa ajo me shalët e gjata i tërhiqte kokën.

“Skena më e sikletshme ka qenë momenti kur kam xhiruar te “stripti” dhe më thotë gruaja “a ia more firmën”. Është momenti që jam në stript dhe koka ime është te prapanica e femrës. Ajo vështirësia që ndieja unë, ajo që vendosi këmbët te koka ime dhe më tërhiqte me ato shalët e gjata dhe koka ime ikte si lavjerrës te bytha e saj. Ishte siklet se duhej edhe të flisje dhe të veproje”, tha Cekja.

Ndërkohë aktori i madh Bujar Asqeriu foli për festën e Vitit të Ri, duke u shprehur se e kaloi vetëm me basgkëshorten e tij, pasi fëmijët i ka të larguar jashtë shtetit.

“Festë kështu, mikroskopike, e zvogëluar. Më shumë monolog me veten sesa dialog me të tjerët. Me familjen festova, unë me time shoqe jemi, fëmijët janë të larguar. Tani është bërë në traditën tonë që festat gjithmonë të bëhen me miqësi e shoqëri”, tha Asqeriu.

Video nga Top Channel:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img