Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

“Çdo ditë është një dhuratë…”, Marina Vjollca i dedikon fjalë zemre Getoarit për ditëlindje (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi kosovar, Getoar Selim feston sot ditëlindjen dhe mbush 39 vjeç. Në këtë ditë të veçantë, këngëtari ka marrë urime të shumta nga të afërmit dhe miqtë, duke ia bërë edhe më të bukur festën e 39 vjetorit.

Por pa dyshim që urimin më të bukur dhe të ndjerë ia ka dedikuar bashkëshortja Marina Vjollca.

Moderatorja ka publikuar një foto të Getit, shoqëruar me fjalë zemre për gjysmën e saj më të mirë.

“Jam shumë e lumtur që kam një bashkëshort si ty. Çdo ditë është një dhuratë dhe e dashuroj faktin që i ndajmë ato bashkë. Gëzuar ditëlindjen dhe dua ta dish se të dua më shumë se kurrë”, shkruan Marina në foton që shpërndan në Instagram.

Screenshot 17

Më shumë

spot_img
spot_img