Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Çdo ditë e më pranë të ardhmes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mjafton të hedhim një vështrim vetëm pak vite pas dhe do të kuptojmë se bota rreth nesh ka ndryshuar e është revolucionarizuar ndjeshëm.

Çdo ditë na sjell mundësi gjithmonë e më të mëdha për të na e bërë jetën më smart, më të sigurtë e më të lehtë. Eshtë fuqia e Internet of Things që lëviz gjithçka e që na orienton drejt dimensioneve të reja, për të përjetuar zhvillimet më të fundit të teknologjisë.

Eshtë Vodafone Albania që na i sjell më pranë produket dhe shërbimet që na lehtësojnë përditshmërinë, që do të na ndihmojnë të përkujdesemi për sigurinë e njerëzve tanë të dashur, që të mund të kemi kontroll të gjërave të rëndësishme, të rrisim efiçensën në biznese…

Do të jemi çdo ditë e më pranë të ardhmes. Vodafone Connected u prezantua në një event të madh, me datë 13 qershor. Për më shumë ndiqni videon!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img