Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

CDC na konsideron NIVEL 1, Yuri Kim fton amerikanët të vizitojnë Shqipërinë: Vend me rrezik të ulët nga Covid-19! Ejani për qejf dhe biznes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim ka deklaruar se SHBA e konsideron Shqipërinë si një vend me nivel të ulët rreziku nga Covid-19.

Diplomatja e SHBA fton qytetarët e Amerikës që të vizitojnë tashmë Shqipërinë, duke u mbështetur si në aspektin e turizmit ashtu dhe të biznesit.

“Që nga 7 qershori CDC ka klasifikuar Shqipërinë në “Niveli 1: Niveli i Ulët i COVID-19”. Ky është një lajm i mirë për amerikanët që dëshirojnë të udhëtojnë në Shqipëri për argëtim ose biznes. Shikoni bashkangjitur për rekomandimet e CDC”, shkruan Yuri Kim.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img