Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Çau kordonin policor gjatë maratonës duke rrezikuar jetën e vrapuesve, policia bllokon makinën luksoze në Tiranë, KUSH është i riu i njohur për policinë rrugore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri është shoqëruar nga policia e Tiranës, pasi ka thyer kordonin gjatë Maratonës së Tiranës.

Bëhet me dije se Belind Luli është i riu që theu kordonin duke thyer rregullat dhe duke rrezikuar jetën e qytetarëve që po merrnin pjesë në garën e Maratonës 2021. Policia ka bllokuar makinën luksoze të Lulit.

Mësohet se Luli është një person i njohur për policinë rrugore, pasi shpesh është gjobitur.

Ai është një person që ekspozon makina luksoze si “Rolls Royce” , “Bentley” dhe “Range Rover” në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img