Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Carla Bruni pozon mbi “malin” e mbeturinave dhe ironizon kryebashkiaken e Parisit: Faleminderit Anne Hidalgo!

Lajme të ngjashëm

Bashkëshortja e ish-presidentit të Francës, Carla Bruni ka pozuar në majë të një “mali me mbeturina”, të grumbulluara prej ditësh në rrugët e Parisit, duke bërë dhe një koment ironik për kryebashkiaken e kryeqytetit francez.

Bashkëshortja Nicolas Sarkozy, ka shkruar me ironi:

“Erdhi pranvera! Faleminderit, Anne Hidalgo”, ka shkruar Bruni, duke i dërguar një “faleminderit” kryebashkiakes socialiste që nuk ka marrë masa, pasi shumë e kanë kritikuar për vendgrumbullimin e plehrave.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carla Bruni (@carlabruniofficial)

Më shumë