Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Cara Delevingne, kapet “mat” nga paparacët

Shkruar nga Newsbomb

Cara Delevingne kapet "topless" nga paparacët në shtëpinë e mikes së saj, Kendall Jenner.

Cara është e njohur për biseksualitetin e saj.

Mos ndoshta po bënte ndonjë “party pa pizhama " me Kendall?!

S’do ishte fare çudi!

Party-t mes mikeshave, tashmë janë dhe në modë…

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese