Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Capital T arrestohet nga policia, çfarë ka bërë reperi i njohur (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2ab86ace739e1e925e7ae11357436ae5

Reperi i njohur, Capital T i ka befasuar të gjithë fansat e tij në rrjetet sociale.

Ai ka bërë të ditur se është arrestuar nga policia dy javë më parë.

Teksa ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në Instagram dhe dikush nga ata e ka pyetur nëse ka qenë ndonjëherë i arrestuar.

Capital T e pohoi një gjë të tillë, por nuk dha më shumë detaje.

“Para dy jave”, ka shkruar reperi, duke i lënë të gjithë pa fjalë.

capo.png

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img