Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Çantën në krah dhe e “paduruar”, Luljeta Bozo mbërrin në Kuvend e emocionuar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja Luljeta Bozo ka mbërritur shumë më herët se të tjerët në ambientet e parlamentit.

E lumtur dhe e emocinuar Bozo zbriti nga makina e saj për t’iu drejtuar derës së Kuvendit.

albsig

Teksa po drejtohej drejt Kuvendit Bozo tha: Kjo është hera e parë të shikojmë.

Sot në orën 10:00 pritet të fillojë seanca e parë plenare dhe do të drejtohet pikërisht nga Bozo e cila është dhe deputetja më e vjetër në moshë.

Përpara seancës në PD pritet që të bëhet një mbledhje e grupit parlamentar, e cila vjen një ditë pas përjashtimit të Sali Berishës me vendim kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img