Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Çani zbulon të dashurën e Rezart Veleshnjës: Është brune dhe punon te Tatimet, thonë që…

Lajme të ngjashëm

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja nuk i ka shpëtuar pyetjeve për të dashurën e tij misterioze.

“Betim Spërdhima”, i cili prej gati një viti është ndarë nga e fejuara, është aktualisht në një lidhje me një vajzë të panjohur për publikun.

Por në telefonin e Çanit ka mbërritur një mesazh nga “spiuni”, që zbulon disa detaje rreth saj.

“Është brunëe dhe punon te Tatimet. A është e vërtetë? Është e vërtetë që ti je aq i dashuruar pas saj sa që ke harruar valixhen?”, pyeti Çani aktorin Veleshnja, i cili nuk i mohoi “thashethemet”.


Më shumë