Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Cakton datën dhe orën, Basha fton qytetarët në protestë: Të bashkohemi për të çmontuar diktaturën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

24c29ad7a858d039e21e1152437cc182 XL

Kryedemokrati Lulzim Basha fton gjithë qytetarët t’i bashkohen protestës së 10-të kombëtare të opozitës në datë 8 korrik.

Në një dalje për mediat nga Selia Blu, Basha bëri thirrje që të hënën në orën 20:00 të bashkohen për të vazhduar pa asnjë hap pas betejën për çmontimin e diktaturës.

‘Dua ti ftoj të gjithë ata qytetarë dinjotoz, baballarë, nëna bij e bija të na bashkohen të hënë në  rën 20:00 në një tjetër protestë kombëtrare për të qëndruar të bashkuar dhe për të vazhduar pa asnjë hap pas betejën tonë për çmonimin e diktaturës. Për të ardhmen e fëmijëve tanë. Ju pres ditën e hënë’, tha Lulzim Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img