Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Çahet sërish kordoni i policisë, militantët e opozitës me vrap drejt aeroportit

spot_img

Lajme të ngjashëm

fbb70fd8cd516c4e6a35853e9e78aad0

Është çarë sërish kordoni i policisë në protestën në Kukës.

Përkrahësit e opozitës janë nisur me vrap drejt aeroportit të Kukësit, por më pas kanë filluar të marshojën qetësisht.

Punonjësit e policisë i kanë dalë sërish para dhe i kanë prerë rrugën, në mënyrë që të mos i lejojnë të shkojnë në takimin e Ramës dhe të parandalojnë përplasjet e mëdha.

Ndërkohë kryeministri ka mbërritur në Kukës dhe po flet para qytetarëve.

xdfgnjhkl;.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img