Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

“Ça t’boj kur duhet me rregullu, po për t’prish a si…” (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Ça t’boj kur duhet me rregullu, po për t’prish a si…” kështu shkruan aktori i humorit Bes Kallaku që në fakt na e ka mbushur mendjen me këtë video që ai s’të falka fare në përdorimin e varesë.

Disa goditje njëra-pas tjetrës dhe ja ku u shemb muri!

Për ata të cilët janë në kërkim të ndonjë punëtori shkatërrimi, Besi, siç mund ta kuptoni, është i duhuri për këtë punë. 🙂  

{mp4}44263{/mp4}

Më shumë


spot_img
spot_img