Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Ç’po bën Olta pas largimt të ambasadorit?!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas takimit me ambasadorin Alexandër Arvizu, Olta Gixhari duket se ka vendosur t’i përkushtohet palestrës.

Aktorja bukuroshe, duket mjaft në formë dhe e lumtur me kostumin e saj sportiv.

Përmes një fotoje të postuar në instagram, Olta tregon se ndjehet mirë e veshur me rrobat e saj firmato.

E si mund të ndjehet ndryshe një vajzë që u bë  “peng” për një ambasador?!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img