Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Ç’do të thotë të punosh në Top Channel? Rrëfehet Bieta Sulo: Ja sfida më e madhe

spot_img

Lajme të ngjashëm

363da25b869eb6c7e24802d2bbe57fdf

Moderatorja Bieta Sulo ka zhvilluar sot puntatën e fundit të këtij sezoni të emisionit ‘Pasdite në Top Channel’.

Në një postim në Instagram, Bieta ka publikuar një video të shkëputur nga emisioni ku shihet duke hapur një shishe shampanjë.

Moderatorja thotë se sfida e saj ka qenë të kapte shikueshmërinë më të lartë dhe të bëhej emisioni më i shikuar i pasdites.

Gjithashtu Bieta rrëfen se ekipi i saj në Top Channel e ka mbështetur shumë.

‘Kjo ishte sfida ime Shikueshmeria e larte e “Ftesë në 5”, emisioni me i ndjekur i pasdites referuar youtube, me thuajse 10 milion vieës. E nderuar, fale jush! Falenderim per ate qe besoi tek mua, per @topchannelalbania pasi te punosh ne kete televizion nuk je kurre vetem, por nje ekip i tere ne mbeshtetje per me te miren. Se bashku me stafin tim me te ngushte, koordinatoren Paola Mere, gazetaret Esmeralda Keta, Roland Spahiu, Denisa Cerma, Adela Hysenllari, Glorjan Janjaj dhe regjisorin Lorenc Kaja, ju falenderojme nga Shihemi ne Shtator!’, shkruan Bieta krahas videos.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img