Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

‘Ç’a po bën?! Mos e…’, bashkëshortja ‘tradhëton’ Lulzim Bashën dhe i nxjerr videon epike: Me xhinse dhe këpucë, kryedemokrati duke…

spot_img

Lajme të ngjashëm

4bc32d0e7380c923d988c7c3db150a9f

Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela Basha, kohët e fundit është bërë shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram, ku poston foto arkive me kreun e PD, por jo vetëm, edhe momente të gëzueshme familjare.

Së fundmi ajo ka publikuar një video që vetë Basha i kërkoi të mos e bënte. Ai shihet në kuzhinën e shtëpisë, me xhinse dhe këpucë, duke gatuar darkën.

Basha në video duket sikur nuk është në dijeni për këtë video, por nuk dihet nëse është e vërtetë apo një lojë bashkëshortësh për të publikuar diçka vërtet të bukur për ndjekësit.

E zbuluam dhe një tjetër “talent” të kryedemokratit; gatimin.

Më shumë

spot_img