Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“Buzë Vjosës me Damian e Balluk”, tre ministrat pozojnë të qeshur për hapjen zyrtare të Kardhiq-Delvinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rruga Kardhiq-Delvinë, një nga akset më të rëndësishme për jugun e vendit dhe veçanërisht për zonën bregdetare, është hapur zyrtarisht sot më 2 korrik. Ashtu siç ishte njoftuar nga Qeveria shqiptare, rruga nga sot është e kalueshme për të gjithë.

Mirela Kumbaro pozon buzë Vjosës, në Tepelenë, me dy kolegët ministra, Balluku e Gjiknuri. “Ne buze te Vjoses me pamje nga deti, me dy bashkeautoret e aksit Kardhiq-Delvine, Belinda Balluku dhe Damian Gjiknuri, siç kendojne dhe lebërit “Damian e Balluk”, shkruan ajo dhe ndan këtë foto.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img