Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Buza “vesh më vesh”, Basha i gëzuar takon qytetarët në rrugë, i entuziazmuar para mbylljes së votimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe pak orë kanë mbetur nga mbyllja e procesit të votimit në të gjithë Shqipërinë. Teksa të gjithë qytetarët po I drejtohen kutive të votimit masivisht në të gjithë vendin, kryetari I Partisë Demokratike, Lulzim Basha edhe këtë ditë ka vijuar takimet me qytetarët.

Pasi votoi mëngjesin e sotëm Basha është drejtuar për në Kalanë e Tiranës aty ku dhe ka takuar qytetarë të rastit me të cilët nuk ka nguruar të shkrepë edhe foto. Basha shihet i lumtur dhe i buzëqeshur.

Kujtojmë se mëngjesin e sotëm Lulzim Basha votoi pranë qendrës së votimit 1929 pranë çerdhes nr.13, Rr. Demir Gashi, Njësia 8.

178518883 4587804807916195 8764875446781965170 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img