Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Buxheti 2022, Rama: 1 miliard lekë më shumë subvencion të qirave për tërmetin

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një nga pikat e projekt-buuxhetit për 2022.

Ai ka postuar një foto në “facebook” dhe bën me dije se qeveria do të akordojë 1 miliard lekë më shumë subvencion të qirave për tërmetin.

E teksa me disa hashtag-e kreu i qeverisë shkruan “buxheti 2022. Shqipëria e ardhmja jonë”.

Kujtojmë që sot do të zhvillohet një seancë maratonë ku do të vendoset dhe votohet përfundimisht për buxhetin e vitit 2022.

Screenshot 8 42
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img