Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

“Buxheti 2019”, Rama nxjerr videoinformacionin: Rritje pagash për mbi 60 mijë punonjës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me lajmin për rritjen e pagave të mbi 60 mijë punonjësve me buxhetin e vitit 2019.

Sipas videoinformacionit të publikuar nga Rama, buxheti 2019 do të financojë mbi 2 miliardë lekë për rritjen e pagave për mbi 60 mijë të punësuar.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë videoinformacion për rritjen e pagave të mbi 60 mijë punonjësve me Buxhetin e vitit 2019, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img